price is per kg
$19.00
Delicious addictive sweets, made with only butter, flour, sugar and almonds!
Price is per lb
Only available for local deliveries, this product cannot be shipped
Subscribe to our newsletter to get a 15% discount on your first order!
Discount NOT available for classes